v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Prodám měděné ručně vyráběné závěsné stropní svítidlo - lucernu pouze za honotu materiálu. Výška 30 cm, šířka 20 cm.

Cena: 200 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1011663
Vloženo:  02. 02. 2020
Změněno:  02. 02. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Firma:  Zdeňka
Město:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Měděné závěsné stropní svítidlo - lucerna

Měděné závěsné stropní svítidlo - lucerna - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Trio lighting for you
Značka: Trio lightining for you Svítidlo Trio lighting for you Druh svítidla: do zásuvky Hloubka [cm]: 28 Šířka [cm]: 28 Typ závitu/patice: GU10 Výška [cm]: 160 Materiál: kov, plast, keramika Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 967,-
Zahradní lustr Philips
Značka: Philips Zahradní stojanový lustr Philips - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - Detailní stav: jedno aluminiové stínítko prasklé Druh svítidla: venkovní Hloubka [cm]: 50 Šířka [cm]: 50 Typ závitu/patice: E27 Výška [cm]: 150 Materiál: kov Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 716,-
Světelný řetěz
Světelný řetěz s bavlněnými kouličkami - Známky používání: ne - Funkční: ano - Po zapojení do elektřiny: svítí všechny žárovky/diody - Detailní stav: některé kouličky jsou promáčklé Druh svítidla: světelný řetěz Typ závitu/patice: zapojení do sítě Rozměr [cm]: 340 x 6,5 x 6,5 cm Materiál: plast, bavlna Energetická třída: A++ 5W Počet světýlek: 20 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 228,-
Nástěnné svítidlo Fabiano
Nástěnné svítidlo Fabiano Sollux Lighting - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat (vyžaduje instalaci) - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození, bez žárovky Druh svítidla: nástěnné Hloubka [cm]: 6 Šířka [cm]: 26 Typ závitu/patice: E27 Výška [cm]: 35 Materiál: kov, sklo, keramika 60 W Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 304,-
Žárovka Osram
Značka: Osram Žárovka Osram Classic B40 E27 - Známky používání: ne - Testováno: (není k dispozici vhodné zařízení) - Bez poškození Barva světla: bílá Typ závitu/patice: E27 LED STAR 40 W 470 lm Energetická třída: A++ Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 124,-
Žárovka Lumira
Značka: Lumira LED žárovka Lumira 7W GU10 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, rozbalené Barva světla: bílá Typ osvětlení: LED žárovka Výkon: 7 Typ závitu/patice: GU10 Napětí [V]: 230 Světelný tok: 640 lm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 19,-
Svítidlo Eglo
Značka: Eglo LED svítidlo Eglo Atollari - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit - Detailní stav: včetně původního obalu Druh svítidla: venkovní Hloubka [cm]: 16 Šířka [cm]: 10 Typ závitu/patice: - Výška [cm]: 23 Materiál: kov, plast Energetická třída: A+ 1000 lm Hmotnost: 1,09 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 509,-
Žárovka Osram
Značka: Osram Žárovka Osram Classic P34 Mirror Silver - Známky používání: ne - Žárovka vyzkoušena: ano - Funkční - Detailní stav: bez poškození, včetně původního obalu Barva světla: teplá bílá Typ závitu/patice: E14 34 W 380 lm Energetická třída: A+ Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 79,-
Stropní svítidlo Eglo
Značka: Eglo Stropní LED svítidlo Eglo Cardillio 1 - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Druh svítidla: stropní Hloubka [cm]: 9 Šířka [cm]: 69 Typ závitu/patice: LED Výška [cm]: 14 Materiál: kov, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 659,-
Venkovní svítidlo Philips
Značka: Philips Venkovní LED svítidlo Philips Capricorn IR - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu Pohybové čidlo: ano Druh svítidla: venkovní Hloubka [cm]: 8 Šířka [cm]: 22 Typ závitu/patice: LED Výška [cm]: 22 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 369,-
LED reflektor Lacyie
Značka: Lacyie LED reflektor Lacyie s detektorem pohybu - Známky používání: ano - Funkční: nelze otestovat - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit - Detailní stav: bez poškození Druh svítidla: venkovní, nástěnné Hloubka [cm]: 20 Šířka [cm]: 20 Typ závitu/patice: LED Výška [cm]: 10 Materiál: plast Barva: bílá S nastavitelným detektorem pohybu Vodotěsný světlomet IP65 Barevná teplota: 5000 k Příkon: 36 W Světelný výkon: 2800 lm Napájení: 200 - 240V Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 309,-
Stolní lampa Wofi
Značka: Wofi Stolní lampa Wofi Action Cesena - Vizuální stav: dobrý - Funkční: ano - Známky používání: ano - Funkční: ano - Po zapojení do elektřiny: svítí všechny žárovky/diody - Detailní stav: bez poškození, bez žárovky Druh lampy: stolní Maximální výška [cm]: 31 Typ závitu/patice: E14 Materiál: kov, plast, textil Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 142,-
Stolní lampička Eglo
Značka: Eglo Stolní lampička Eglo černá - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit, nutná instalace - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození, bez žárovky - Vizuální stav: výborný Druh svítidla: stolní Hloubka [cm]: 33 Šířka [cm]: 33 Typ závitu/patice: Standartní Výška [cm]: 26 Materiál: kov, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 306,-
G4 LED žárovka Osram
Značka: Osram G4 LED žárovka Osram 5 ks - Známky používání: ne - Žárovka vyzkoušena: Není možné vyzkoušet - atypický závit/patice - Funkční - Bez vad Barva světla: žlutá Typ závitu/patice: g4 Rozměr: 3cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Svítidla, lampy, lustry 99,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: